top of page
  • redakcja51

Andersen Global poszerza swój zasięg w Turcji dzięki kancelarii podatkowej z siedzibą w Stambule

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zwiększa udział w rynku Turcji poprzez umowę o współpracy z kancelarią podatkową ECC Denetim, uzupełniając zasięg organizacji w tym kraju i budując strategię dostarczania pełnego pakietu zintegrowanych usług poprzez swoich członków i kancelarie współpracujące na całym świecie.

Kancelaria z siedzibą w Stambule została założona w 2020 roku przez założyciela i wspólnika zarządzającego dr Celala Çelika, który posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w tureckim Ministerstwie Finansów oraz ponad 15-letnie doświadczenie w prywatnej praktyce. Kancelaria świadczy usługi podatkowe i doradcze, pomagając krajowym i zagranicznym klientom w sprawach podatkowych, due diligence, VAT, zwrotach VAT oraz świadcząc usługi doradcze w zakresie zarządzania, zakładania i restrukturyzacji spółek oraz ułatwiające im poruszanie się po przepisach prawa pracy.„Jakość usług i zadowolenie klientów są kluczowymi aspektami naszej działalności – powiedział Celal. - Aby zapewnić naszym klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania, podejmujemy starania, by wszystkie sprawy były prowadzone w sposób przejrzysty i z dbałością o szczegóły. Partnerstwo z Andersen Global pozwoli naszym klientom kontynuować współpracę z ich zaufanymi doradcami, mając jednocześnie dostęp do kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań na całym świecie”.

„Celal i jego zespół są ekspertami w zakresie tureckiego systemu podatkowego i cieszymy się z poszerzenia naszych możliwości na tym rynku – dodał prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - To doskonałe uzupełnienie naszej niedawnej współpracy z MGC Legal, które zapewni nam duży zasięg w miarę rosnących potrzeb naszych klientów w tym kraju i regionie”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską kancelarię członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 7 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 269 miejscach na świecie.


Źródło: Andersen Global

0 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page