top of page
  • redakcja51

Andersen Global rozszerza swój europejski zasięg dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią doradczą

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wzmacnia swoją pozycję w Europie Zachodniej dzięki zawarciu umowy o współpracy z monakijską kancelarią doradczą EBC Trust. Umowa pozwoli uzupełnić usługi organizacji w zakresie klientów prywatnych i lepiej sprostać transgranicznym potrzebom klientów poprzez kancelarie członkowskie i współpracujące.Założoną w roku 1975 kancelarią EBC Trust kieruje partner zarządzający Richard Maclellan. Specjalizuje się ona w usługach dla przedsiębiorstw i klientów prywatnych. Wśród najważniejszych obszarów jej działalności można wymienić aktywne zarządzanie aktywami klientów oraz rachunkowość i sprawozdawczość. Zespół złożony z siedmiu specjalistów posiada doświadczenie z zakresu zapewniania zgodności operacyjnej, finansowej i prawnej, i jest uprawniony do świadczenia usług powiernictwa na terytorium Monako oraz składania oświadczeń dotyczących faktycznej własności nieruchomości znajdujących się w Monako. Kancelaria obsługuje także klientów w zakresie zakładania tzw. funduszy rodzinnych (family office), podatków, kwestii związanych z planowaniem emerytury i dziedziczenia oraz przeniesieniem miejsca zamieszkania do Monako.

„Naszym celem była i jest jak najlepsza obsługa klienta – powiedział Richard. - Nacisk na dobre zarządzanie i transparentność pozwalają nam oferować niezależne doradztwo oraz świadczyć indywidualnie dopasowane usługi leżące w najlepszym interesie klienta. Współpraca z Andersen Global dodatkowo wzbogaca naszą ofertę i rozwija zdolności w zakresie oferowania klientom zharmonizowanych usług i zasobów globalnej organizacji. Cieszymy się z perspektywy współpracy z kancelariami członkowskimi i współpracującymi Andersen Global w Europie i na całym świecie oraz z utworzenia synergistycznych relacji zawodowych”.

„Monako to ważny rynek, a nasza współpraca z EBC Trust pozwala nam oferować klientom jeszcze bardziej kompleksowe usługi, rozszerzając nasz zasięg w Europie Zachodniej – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global. - Richard i jego zespół dysponują niesamowicie rozległą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym stanowią idealne uzupełnienie naszej platformy w regionie. Nieposzlakowana opinia, kultura pracy i podobieństwo poglądów pozwolą im synergistycznie współpracować z innymi naszymi kancelariami członkowskimi i współpracującymi z całego świata”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 7 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 265 miejscach na świecie. Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210504005412/en/

Źródło: Andersen Global

Źródło informacji: Business Wire

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page