top of page
  • redakcja51

Dreame Technology otrzymuje od AliExpress nagrodę dla najszybciej rozwijającej się marki

GUANGZHOU, Chiny, 14 kwietnia 2021 /PRNewswire/ -- Dreame Technology, wiodąca innowacyjna firma, której specjalnością są inteligentne urządzenia do sprzątania domu, została wyróżniona na dorocznym szczycie handlowców AliExpress 2021 jako najszybciej rozwijająca się marka 2020 roku. Ze względu na wyjątkową jakość produktów i inteligentne rozwiązania w zakresie sprzątania domu ułatwiające życie użytkownikom, bezprzewodowe odkurzacze pionowe Dreame T20, V11 i V10 zostały uznane za najlepiej sprzedające się na AliExpress.Od momentu dołączenia do AliExpress w 2018 roku Dreame Technology szybko rozszerzyło swój globalny zasięg, obejmując kluczowe kraje, takie jak USA, Francja, Polska, Niemcy, Rosja, Hiszpania, Włochy, Holandia, Korea i Japonia. Począwszy od 2020 roku, wielkość sprzedaży bezprzewodowych odkurzaczy pionowych Dreame osiągnęła czołową pozycję na rynku francuskim AliExpress i z powodzeniem stała się jedną z najlepszych debiutujących marek w Europie. Kiedy pandemia COVID-19 w 2020 roku uderzyła w światową gospodarkę, firma Dreame nadal dobrze radziła sobie na globalnym rynku AliExpress, osiągając wartość sprzedaży powyżej 14 milionów dolarów, czyli 4 razy więcej niż w poprzednim roku. Podczas Czarnego Piątku 2020 na AliExpress oficjalny sklep Dreame uplasował się na najwyższym miejscu pod względem wartości sprzedaży w kategorii urządzeń do sprzątania domu.

Dreame Technology zawsze przywiązuje dużą wagę do innowacji produktów i wygody użytkownika. Dzięki szczegółowym badaniom i analizom rynku zespół badawczo-rozwojowy firmy Dreame wie, że użytkownicy robotów odkurzających mają duże zapotrzebowanie na zaawansowane metody unikania przeszkód. W takich okolicznościach w maju Dreame Technology zamierza wprowadzić na rynek nowy produkt Dreame Bot L10 Pro, robot odkurzający i mop w jednym, aby zapewnić inteligentne rozwiązania do sprzątania domu na platformie AliExpress.

Innowacyjny system unikania przeszkód HIGH PRECISION 3D zastosowany w Dreame Bot L10 Pro może skanować otoczenie w czasie rzeczywistym, pomagając maszynie szybko i dokładnie rozpoznawać przeszkody i ich unikać. Technologia dual-laser LiDAR i nowy algorytm SLAM (jednoczesna lokalizacja i mapowanie) pozwala L10 Pro na rekonstrukcję mapowania 3D oraz optymalizację trasy urządzenia i unikanie przeszkód.

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody dla najszybciej rozwijającej się marki przyznawanej przez AliExpress. Motywuje nas to do dokonywania przełomowych odkryć i stawiania użytkowników na pierwszym miejscu. Celem Dreame Technology jest opracowywanie światowej klasy inteligentnych urządzeń do sprzątania domu" – powiedział Frank Wang, dyrektor ds. marketingu międzynarodowego Dreame Technology.

Oba bezprzewodowe odkurzacze T30 i V12, wyposażone w przełomowe silniki o wysokiej prędkości obrotowej 150K obr./min., aby zapewnić moc i dokładność odkurzania, mogą wytworzyć siłę ssania odpowiednio do 185AW i 190AW. Ta niezrównana moc oznacza, że bezprzewodowe odkurzacze pionowe Dreame T30 i V12 są w stanie usunąć głęboko osadzony kurz i zanieczyszczenia dokładniej niż jakiekolwiek inne urządzenia dostępne na rynku.

Dreame Technology ma wprowadzić Dreame Bot L10 Pro oraz odkurzacz bezprzewodowy Dreame V12 i T30 na Amazon i AliExpress w maju i czerwcu tego roku.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Realizuje ona misję poprawy jakości życia dzięki technologii.

Obserwuj Dreame na Facebooku, Instagramie i Twitterze

Więcej informacji można znaleźć na https://www.dreame-technology.com.


Źródło informacji: PR Newswire

Źródło: Dreame Technology

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page