top of page
  • redakcja51

Firma ARROW prezentuje swoje nowe produkty na EXPO 2021 w Dubaju

16 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- 13 kwietnia w Pekinie odbyła się konferencja „Najwyższa Jakość, Wybór Świata - Wprowadzenie Nowego Produktu ARROW na EXPO 2021w Dubaju” w formie transmisji online z wykorzystaniem technologii wirtualnej XR. Po raz pierwszy zorganizowano konferencję związaną z wprowadzeniem produktu w branży wyposażenia wnętrz z wykorzystaniem innowacyjnej technologii XR. Jednocześnie jest to także pierwsza ważna konferencja dla firmy ARROW, która rozpocznie swoją wystawę na EXPO w Dubaju po tym, jak przyznano jej tytuł „wyznaczonego dostawcy porcelany sanitarnej dla China Pavilion na EXPO 2020 w Dubaju". Dzięki technologii XR spółka ARROW zaprezentowała swoje nowe serie produktów dla EXPO w Dubaju, takie jak: toalety inteligentne V8-Leo i superhigieniczne S6-Relax, prysznice z termostatem z serii Veah, spersonalizowane przestrzenie z serii Jiangnan, porcelana Premium Custom Pure-color itp. Ponadto ARROW, ogłaszając swoje globalne strategie biznesowe oraz 10-letni plan zagranicznych wdrożeń, ambitnie prezentuje wizję inteligentnego życia w przyszłości.


Wcześniej, w 2015 na EXPO w Mediolanie, firma ARROW została wyznaczonym dostawcą porcelany sanitarnej i płytek ceramicznych dla China Pavilion. Natomiast w 2019 roku firma ta ponownie zawitała na EXPO, zostając „wyznaczonym dostawcą porcelany sanitarnej dla China Pavilion na EXPO 2020 w Dubaju”. Obydwie honorowe nagrody nie tylko oznaczają dla firmy ARROW to, że udowodniła ona światu swoją innowacyjność technologiczną i najwyższą jakość, ale również stawiają przed nią możliwości i wyzwania na arenie międzynarodowej. Dzięki EXPO w Dubaju ARROW w ciągu najbliższych 10 lat przyspieszy wdrożenie swoich planów za granicą i zwiększy udziały rynkowe w krajach Inicjatywy Pasa i Drogi, włącznie z rynkiem Bliskiego Wschodu, co będzie stanowiło przełom na rynku globalnym.


W Hi-Tech Buff, debiut całkowicie nowych produktów na EXPO

Poprzez opracowanie czterech technologii samoczyszczenia antybakteryjnego, ARROW wykorzystuje rozwiązanie inteligentnego sterowania w swoich produktach do utrzymania zdrowego stylu życia i ochrony środowiska domowego, otwierając tym samym nową erę superhigieny dla świata.


ŹRÓDŁO: PAP

3 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page