top of page
  • redakcja51

Firma Huion przedstawia specjalną edycję tabletów piórkowych przeznaczonych dla artystów.
SHENZHEN, Chiny, 12 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- Z okazji dziesięciolecia swojego istnienia firma Huion zaprezentowała dzisiaj trzy nowe tablety piórkowe z serii Insipory, modele: H420X, H580X i H610X. Dostępne w trzech rozmiarach urządzenia skonstruowano z myślą o zaspokojeniu jeszcze większej liczby potrzeb różnych użytkowników, jak również w celu zapewnienia im większego komfortu i sprawienia, by praca z tabletem jeszcze bardziej przypominała rysowanie tradycyjnymi metodami.


Spuścizna klasyków


Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat Huion wprowadził na rynek ogromną liczbę produktów, które ułatwiają pracę twórczą użytkownikom na całym świecie. Modele H420X, H580X i H610X, będące następcami najpopularniejszych tabletów piórkowych firmy Huion, tak samo jak poprzednicy bazują na tej samej nowoczesnej technologii i dostępne są w przystępnych cenach, jednak ich parametry i design reprezentują zupełnie nowy poziom.


Nowe tablety na nowe potrzeby


Trzy nowe tablety – H420X, H580X i H610X – posiadają pieczołowicie opracowaną konstrukcję. W każdym z nich nie ma przycisków na panelu, co pozwoliło zmniejszyć ich grubość do mniej niż 8 mm. Zaokrąglone krawędzie wraz ze zwężoną podpórką na dłonie zapewniają ergonomiczne warunki pracy, skutecznie redukując zmęczenie rąk i dłoni. H420X – najbardziej kompaktowy i najporęczniejszy tablet spośród trzech nowych urządzeń – posiada jeszcze lepszą częstotliwość odświeżania, co sprawia, że idealnie nadaje się do gry w Osu! i szybkiego szkicowania. Natomiast modele H580X i H610X wyposażone są w 8 programowalnych przycisków i szerszy obszar roboczy, dając użytkownikom więcej możliwości realizowania twórczych pomysłów.


Ponadto tablety te odznaczają się wysokim poziomem kompatybilności, płynnie współpracując z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Android i ChromeOS. Rysik PW100 działa bez baterii i korzysta z nowoczesnej technologii rezonansu elektromagnetycznego. Wykrywa on 8192 stopnie nacisku, zapewniając wyraźne i realistyczne kontury przy różnych szerokościach i nasyceniu w zależności od nacisku.


Technologia podstawą wysokiej jakości


„Specjalne tablety piórkowe doskonale odzwierciedlają pierwotne aspiracje firmy Huion – powiedział Leo, dyrektor ds. produktu. - Dzięki autorskiej technologii odtwarzania ręcznego pisma i pieczołowicie opracowanej konstrukcji obudowy jakość tych produktów, będących podstawowymi modelami dla początkujących użytkowników, reprezentuje nowy, wyższy poziom. Jako specjalistyczny producent tabletów graficznych Huion będzie konsekwentnie realizować misję tworzenia kolejnych wyjątkowych urządzeń, które otworzą nowe możliwości przed artystami na całym świecie”.


Więcej informacji na temat firmy Huion można znaleźć na stronie www.huion.com.


ŹRÓDŁO: PAP

0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page