top of page
  • redakcja51

Hillstone Networks z nagrodą Gartnera w kategorii Wybór Klientów w zakresie zapór sieciowych 2021

Wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o komentarze i oceny otrzymane od użytkowników końcowych, którzy mają doświadczenie w zakupie, wdrażaniu lub korzystaniu z produktu lub usługi.

SANTA CLARA, Kalifornia --(BUSINESS WIRE)-- Hillstone Networks, czołowy dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach, z przyjemnością dzieli się informacją, że ponownie otrzymał wyróżnienie Customers’ Choice (Wybór klientów) w kwietniowym raporcie 2021 Gartner Peer Insights „Voice of the Customer”: Network Firewalls, uzyskując ogólny wynik 4,8/5 gwiazdek. Według Gartnera: „Produkty na tym rynku muszą wspierać zarówno pojedyncze realizacje zapór sieciowych, jak i wdrożenia złożone i realizowane na wielką skalę”.

„Bezpieczeństwo pozostaje kwestią numer jeden dla każdego przedsiębiorstwa. Naszym zadaniem jest słuchanie naszych klientów i tworzenie produktów, których potrzebują najbardziej - powiedział Tim Liu, dyrektor ds. technicznych i założyciel Hillstone Networks. - Od początku naszą misją było służenie klientom i zapewnienie im najbardziej inteligentnej, najlepiej zoptymalizowanej i najwydajniejszej platformy bezpieczeństwa w niskiej cenie. Wyróżnienie przez naszych kolegów i klientów w raporcie Gartner Peer Insights z tak wysokim wynikiem jak 4,8/5 w obrębie branży już drugi rok z rzędu to dla nas największy zaszczyt. Jako firma będziemy nadal angażować się w tworzenie innowacji, które jak najlepiej spełniają potrzeby rynku i odpowiadają na wciąż zmieniające się zagrożenia”.

W miarę jak ewoluuje technologia, zmienia się też zakres potencjalnych ataków na daną organizację i powstają nowe możliwości naruszeń zabezpieczeń. Tylko w ciągu minionego roku przedsiębiorstwa musiały dokonać rewizji środków bezpieczeństwa, w dużej mierze z powodu pracy zdalnej i dużej liczby urządzeń uzyskujących dostęp do zasobów. Kompleksowa sprawność i technologie oparte na sztucznej inteligencji Hillstone Networks sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla firm, które chcą pozostać na czołowej pozycji przy jednoczesnej poprawie wskaźnika całkowitych kosztów posiadania, co jest kluczowe w 2021 r. Hillstone Networks zapewnia opłacalne rozwiązania dla 20 tys. swoich klientów na całym świecie obejmujące: wewnętrzne blokowanie ataków w sieci, wykrywanie, śledzenie i ograniczanie skutków potencjalnie występujących naruszeń cyberbezpieczeństwa.

Gartner, Peer Insights “Voice of the Customer”: Network Firewalls, Peers, 9 kwietnia 2021

Wymagane zrzeczenie się odpowiedzialności

Gartner Peer Insights Customers’ Choice opiera się na subiektywnych opiniach wyrażonych w poszczególnych recenzjach od użytkowników końcowych, ocenach i danych opracowanych przy pomocy udokumentowanych metod; wyróżnienie nie odzwierciedla opinii ani nie stanowi wyrazu poparcia ze strony Gartnera ani jego przedsiębiorstw stowarzyszonych.

Hillstone Networks

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i zarządzania ryzykiem proponowane przez Hillstone Networks zapewniają widoczność, inteligentne funkcje i ochronę, które sprawiają, że przedsiębiorstwa są w stanie kompleksowo rozpoznawać i rozumieć wielowarstwowe i wieloetapowe zagrożenia cybernetyczne. Więcej informacji znajduje się na stronie www.hillstonenet.com .
Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments


bottom of page