top of page
  • redakcja51

Inteligentny składany odkurzacz Redkey F10 zapewnia niesamowitą oszczędność.SHENZHEN, Chiny--(BUSINESS WIRE)-- Czy wysokiej jakości produkty wielofunkcyjne muszą być drogie? Niekoniecznie. Inteligentny składany odkurzacz Redkey F10 odmieni domowe porządki. Produkowany na zamówienie model F10 potrafi sprostać rzeczywistym potrzebom związanym ze sprzątaniem. Odkurzacz ten wykorzystuje zaawansowane technologie i powstaje w wysokiej klasy międzynarodowych zakładach, a do domów trafia dzięki międzynarodowemu systemowi logistycznemu Muchen.


Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210412005569/en/.


Dostarczany w ramach wysokiej jakości ekologicznego łańcucha dostaw Muchen odkurzacz Redkey rozwiązuje bieżące problemy i wychodzi naprzeciw nowym potrzebom. Celem nie jest stworzenie innego produktu, ale wyposażenie go w więcej wyższej jakości funkcji. Urządzenie jest całkowitą nowością na rynku sprzętu elektrycznego.


W oparciu o duże zbiory danych na temat najpilniejszych potrzeb klientów odkurzacz Redkey F10 zaprojektowano z myślą o naprawieniu wad i uzupełnieniu braków tradycyjnych produktów - na przykład jeśli chodzi o sięganie pod łóżko i kanapę. W przeciwieństwie do pozostałych odkurzaczy Redkey wyposażono w składaną rurę, aby sięgnąć w miejsca dotychczas niedostępne i dotrzeć jeszcze dalej.


F10 jest w stanie określić ilość kurzu i automatycznie dostosować do niego poziom ssania, zapewniając wygodę przy odkurzaniu. Światło LED, w którym odbijają się cząsteczki kurzu, pozwala użytkownikowi dostrzec kurz w kątach i obserwować, jak znika. Duże rolki pod szczotką sprawiają, że odkurzacz z łatwością porusza się zarówno po podłodze, jak i dywanie, jednocześnie lepiej je chroniąc.


Odkurzacz dysponuje dużą mocą ssania 23000 pa, trzystopniową filtracją, a także umożliwia elastyczne rozkładanie, opróżnianie pojemnika na kurz jednym przyciskiem, czas działania na akumulatorze 60 minut i wyjmowanie akumulatora jednym przyciskiem. Każda z funkcji powstała z myślą o potrzebach klientów.


Teraz dzięki wszechstronnemu Redkey F10 nie musisz już wahać się między produktami o różnych funkcjach. Redkey jest dostarczany do domu prosto z fabryki, zapewniając najwyższą jakość za mniej niż 200 USD.


Jakie inne produkty w tej cenie mogą spełnić wszystkie twoje potrzeby? Z Redkey F10 sprzątanie domu stało się prostsze niż kiedykolwiek.


Więcej informacji na oficjalnej stronie Redkey: http://www.redkey.cc/en/.


ŹRÓDŁO: PAP

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page