top of page
  • redakcja51

Koniec zagrożeń typu ransomware: RevBits Endpoint Security z certyfikatem ICSA Labs

W testach obejmujących zagrożenia, których nie wykryły tradycyjne programy zabezpieczające, żadne zagrożenie typu ransomware nie było w stanie zaszkodzić komputerom zabezpieczonym przez RevBits Endpoint Security.MINEOLA, Nowy Jork, 3 maja 2021 r. /PRNewswire/ -- RevBits ogłosił, że program RevBits Endpoint Security (RevBits EPS) pomyślnie przeszedł testy certyfikacyjne ICSA Labs (niezależny oddział firmy Verizon). Badania zostały przeprowadzone w ramach protokołu „wykrywania zaawansowanych zagrożeń”, który koncentruje się na ocenie produktów do zabezpieczeń punktów końcowych w zakresie ochrony przed nowymi i mało znanymi złośliwymi programami wszelkiego typu. W ciągu dwudziestu jeden kolejnych dni przeprowadzono ponad osiemset testów z udziałem zarówno próbek złośliwego oprogramowania, jak i niegroźnych aplikacji. Uzyskując ogólny wskaźnik wykrywalności niemal 100 procent i zerową wartość fałszywych wyników pozytywnych, RevBits EPS z łatwością przekroczył 75-procentowy poziom wykrywania wymagany do certyfikacji.

„Oparte o wyjątkową architekturę i opatentowane technologie, oprogramowanie RevBits Endpoint Security zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą ochronę w swojej klasie - powiedział dyrektor techniczny Mucteba Celik. - To dla nas wielka satysfakcja, że niezależne badania potwierdziły osiągnięcie naszego celu. Większość rozwiązań do zabezpieczania punktów końcowych potrafi wykrywać zgłaszane wcześniej zagrożenia. Jednak kluczowa dla identyfikacji i blokowania zagrożeń typu ransomware jest ochrona przed nowym i nieznanym jeszcze kodem. Jestem niezmiernie dumny z raportu z badań ICSA, który wykazał, że RevBits EPS zapewnia stuprocentową ochronę przed zagrożeniami, które powstały mniej niż godzinę temu”.

„Fakt, że wypadliśmy celująco w testach certyfikacyjnych oznacza, że nasi klienci mogą z dużą pewnością wprowadzać swoje rozwiązania, mając pewność, że pozostają w pełni chronieni przed programami typu ransomware i innym złośliwym kodem - powiedział dyrektor generalny David Schiffer. - To frustrujące, gdy słyszymy o firmach, agencjach rządowych, a nawet szkołach, które stają się zakładnikami programów ransomware, bo mogłyby tego uniknąć, wprowadzając nasze rozwiązanie”.

Szczegółowy raport z certyfikacji RevBits Endpoint Security dostępny jest na stronie: www.revbits.com.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony na podstawie fachowej wiedzy. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie New Jersey, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits na stronie internetowej www.revbits.com/aboutrevbits.


Źródło: RevBits LLC

Źródło informacji: PR Newswire

0 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


bottom of page