top of page
  • Zdjęcie autoraRedaktor

Komisja Europejska zaprasza na wirtualną konferencję Information & Networking Day 2020

Zaktualizowano: 22 kwi 2020

30 kwietnia 2020 r. KE organizuje LIFE Information & Networking Day 2020.To wydarzenie dla polskich wnioskodawców planujących złożenie wniosku w tegorocznym naborze LIFE.


Rejestracja na konferencję online trwa do 25 kwietnia 2020 r. (https://ec.europa.eu/easme/en/eu-life-information-and-networking-day).


W konferencji udział wezmą eksperci Komisji Europejskiej, którzy przedstawią założenia i możliwości finansowania projektów środowiskowych w ramach Programu LIFE, a także zmiany wprowadzone w tegorocznym naborze. To wyjątkowa okazja do zadawania pytań bezpośrednio przedstawicielom KE i jej agencji wykonawczej EASME.

Na potrzeby uczestników uruchomiono również platformę, dającą możliwość organizacji wirtualnych spotkań 1:1 między potencjalnymi wnioskodawcami, a także z przedstawicielami KE oraz krajowych punktów kontaktowych LIFE. Stwarza to niepowtarzalną możliwość do nawiązania międzynarodowej współpracy, a także wstępnego przedyskutowania pomysłu na projekt. Spotkania takie będą odbywały się od 30 kwietnia do 8 maja, przy czym umawiać na nie można się już wcześniej (https://eu-life-2020.b2match.io/home/).

Przypominamy, że KE zaprosiła na początku kwietnia wnioskodawców do przygotowywania i składania projektów w tegorocznym naborze 2020 r. Program LIFE umożliwia finansowanie kompleksowych projektów przyczyniających się do rozwiązywania istotnych problemów w zakresie ochrony środowiska, przyrody i klimatu w całej UE. Wszystkie informacje o aktualnym naborze dostępne są na stronie Programu LIFE: https://ec.europa.eu/easme/en/life.

5 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page