top of page
  • redakcja51

Odliczanie do China International Import Expo – już tylko 200 dni!

SZANGHAJ, 19 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- trwają intensywne przygotowania do 4. edycji China International Import Expo (CIIE), największych na świecie targów importowych, które rozpoczną się w Chinach już za 200 dni.

Podczas ostatnich trzech edycji do Szanghaju zjechały się tysiące wystawców i setki tysięcy nabywców z całego świata, by skorzystać z oferty targów. Powierzchnia wystawiennicza i znaczenie CIIE stale rosną, co sprawia, że odbywające się w listopadzie targi stały się obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu międzynarodowych przedsiębiorstw.

Oto kilka powodów, dla których nie można sobie pozwolić na przegapienie wyjątkowych możliwości, jakie daje CIIE.

Po pierwsze, jest to wydarzenie na ogromną skalę, w którym udział biorą przedstawiciele wielu branż. Skala i znacznie CIIE rosną z każdym rokiem. W 2020 r. targi odbyły się na powierzchni 360 tys. m2, co odpowiada wielkości niemal 70 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej.Jest to międzynarodowe wydarzenie, w którym udział bierze cały przekrój branż, od branży spożywczej i rolnej, przez motoryzacyjną, inteligentnych technologii i technologii informacyjnych, produktów użytkowych, wyrobów medycznych i produktów leczniczych, aż po usługi.

Po drugie, w targach biorą udział renomowani wystawcy oferujący wysokiej klasy produkty. We wszystkich poprzednich edycjach uczestniczyli wystawcy z rankingu 500 największych spółek na świecie (Global Fortune 500) i liderzy branżowych. Wydarzenie stało się obowiązkowym punktem w kalendarzu liderów branżowych, w tym 10 największych spółek farmaceutycznych na świecie i największych na świecie producentów samochodów. Żadne inne wydarzenie na świecie nie stwarza lepszych warunków do prezentowania nowych produktów na rynki azjatyckie i międzynarodowe. Podczas poprzednich trzech edycji miały miejsce światowe i chińskie premiery ponad 1,3 tys. produktów i usług.

Po trzecie, targi dają przedsiębiorcom okazję do spotkań z nabywcami, zawierania transakcji, a także wejścia na rynek chiński i inicjowania na nim inwestycji. Pierwsze trzy edycje wydarzenia zgromadziły łącznie 1,3 mld nabywców. Każdego roku podmioty uczestniczące w CIIF zawierają transakcje warte miliardy dolarów, a ich wartości rosną z każdą kolejną edycją. W ciągu ostatnich trzech edycji uczestnicy zawarli transakcje warte ponad 200 mld USD.

Tylko dwóch pierwszych edycji transakcje takie poskutkowały rozpoczęciem realizacji 319 zagranicznych inwestycji w Chinach, których łączna wartość to 15 mld USD.

Po czwarte, CIIE to okno na chiński rynek i autostrada do sukcesu. Targi te stanowią doskonały sposób na zrozumienie i wykorzystanie bogatego potencjału, jaki tkwi w rynku Chin, który daje dostęp do 1,4 mld konsumentów. CIIE to także świetna okazja dla firm, aby spotkać partnerów biznesowych i nawiązać z nimi synergistyczną współpracę zarówno w dolnej, jak i górnej części łańcucha wartości.

Po piąte, na wydarzeniu zapewniona jest kompleksowa obsługa, dzięki czemu wystawcy mogą sprawnie realizować swoje zamierzenia. CIIE stwarza dodatkowe korzyści dla firm wchodzących na rynek chiński, oferując specjalne usługi, które maksymalnie usprawniają zawieranie transakcji z partnerami z Chin. Obejmują one m.in. doradztwo, odprawy celne, rejestrację działalności czy pomoc w kojarzeniu przedsiębiorstw. Uczestnicy CIIE mogą ponadto promować swoje marki i zaistnieć w międzynarodowych mediach, które co roku przyjeżdżają na wydarzenie, aby relacjonować najnowsze trendy, produkty i innowacje. Podczas pierwszych trzech edycji obsługę medialną zapewniało ponad 100 tys. dziennikarzy. CIIE dysponują własnym zespołem ds. ochrony własności intelektualnej, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi.

Czwarta edycja targów odbędzie się w Szanghaju w dniach 5-10 listopada. Zapraszamy do skorzystania z okazji wejścia na rynek byka w Chinach w Roku Wołu.

Rejestracja firm zainteresowanych uczestnictwem w 4. edycji wydarzenia prowadzona jest tutaj: https://www.ciie.org/ciie/f/book/register?locale=en

W celu zgłoszenia uczestnictwa w targach można również wysłać wiadomość na adres ciie2021@ciie.org

Liczymy na Państwa obecność w Narodowym Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym w Szanghaju już za 200 dni.


Źródło informacji: PR Newswire


1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments


bottom of page