top of page
  • redakcja51

Poradnik wakacyjny 2021

Po ponad roku walki z pandemią koronawirusa wielu z nas jest spragnionych ucieczki od codzienności. Sytuacja na świecie zaczyna się stabilizować na tyle, że coraz więcej państw otwiera się na turystów. Jakie kraje są dostępne bez testów? Gdzie obowiązuje Unijny Certyfikat Covidowy? Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdują się w poniższym Poradniku Wakacyjnym 2021.
Planowanie tegorocznego letniego wypoczynku może się wydawać skomplikowane i będzie wymagać większego przygotowania niż urlopy w poprzednich latach. Każdy kraj ma własne wymagania i obostrzenia dla turystów, dlatego Currency One, operator serwisów wymiany walut InternetowyKantor.pl i Walutomat, stworzył poradnik, w którym kompleksowo opisuje i uporządkowuje zasady panujące przy wyjeździe do 15 popularnych turystycznie krajów, m.in.: Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, czy Egiptu.

W jaki sposób zaplanować wakacje 2021 i jak nie pogubić się wśród wielu dostępnych informacji w sieci? Gdzie zrobić testy i jakie formularze wypełnić? Jak przygotować się do wyjazdu i korzystnie wymienić walutę na wakacje? Te odpowiedzi znajdą się w przygotowanym kompendium wakacyjnym.


Źródło informacji: Currency One

2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page