top of page
  • redakcja51

W czwartek webinarium „Obrót gotówkowy i bezgotówkowy w czasach pandemii”

W najbliższy czwartek, 10 czerwca o godz. 13.00 zapraszamy na webinarium o obrocie gotówkowym i bezgotówkowym w czasie pandemii. Zapraszamy!Gościem Serwisu Samorządowego PAP będzie dr Piotr Maszczyk, ekonomista ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który przybliży podstawowe pojęcia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym, krótko przypomni historie obu systemów i opowie o ich plusach i minusach, w tym o obawach, które powstały na początku pandemii (a okazały się niepotrzebne).

Webinarium będzie transmitowane na https://samorzad.pap.pl. Do udziału zapraszamy szczególnie młodzież, licząc na to, że zdobyta podczas wykładów wiedza przyda się, gdy ogłosimy dla nich konkurs!

Ekspert będzie odpowiadać również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod tym linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_MN81Qtg7R6SoyUJ4fZpFUQ.

Pytania będzie można zadawać pisemnie w trakcie transmisji przy pomocy sesji Q&A. Można je również przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl.

Zainteresowani powinni zarezerwować sobie około pół godziny.

Webinarium odbywa się w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Czwartkowe spotkanie online będzie pierwszym z zaplanowanego cyklu; po każdym wydarzeniu będziemy publikować zestaw materiałów edukacyjnych - m.in. zapis tekstowy, wideo, infografiki. Już wkrótce uruchomimy także quizy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, a we wrześniu zaprosimy uczniów i ich nauczycieli do konkursu.


Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page